Görüşleriniz

Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2

İzlenme: 24061
Yükleniyor


Ata Demirel'den trakyalı bahçıvanına sert şaka. Ata Dermirel trakyalı bahçıvanı tarafından aptal arı taarruzuna yakalanınca intikam aldı ve köpeğinin ona saldırışını izledi. Golden köpeğinin azgın olduğunu söyleyen Ata Demirel bahçıvanı uyarmasına rağmen bahçıvan köpeğin saldırısına uğradı.
Komik Videolar
Yorum Yaz
 • Ziyaretçi
  Ata Demirer Stand Up 17.5.2013 23:07:31
  Dinlediğim En iyi Stan Duplar'dan biri.Gülmek için birebir ve moraliniz bozuksa bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.Gerek taklit becerisi gerekse espri kabiliyeti açısından eşsiz bir insan diyebilirim.Çekmiş olduğu diğer filmler'de bence çok güzel.Vizontele Tuuba,Neredesin Firuze, Kısık Ateş, Avrupa Yakası,Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah 2, Berlin Kaplanı gibi fimleride izlenmeğe değer.Aynı zamanda müzik açısından kendini baya ilerletmiş.Daha küçük yaşlarda Müziğe yeteneğide Keşfedilmiş bir sanatçı.Onu izlerken gerçekten çok büyük bir keyif aldığımı söyleyebilirim.


 • Ziyaretçi
  TRK ZRF  9.5.2013 14:20:26
  Türkiyenin en ünlü komedyenleri arasında olan atamirerin gerçekten bu büyük ve üstün bir başarısını tebrik ediyorum... Atademirer bence oldukça iyi bir performans sergiliyor ve tek başına bile izleyen hayran kitlesini gülmekten kırıp geçiriyor.. Ata demirerin bence cok fazla hakkını yiyolar ama adam bunlara rağmen hiç kimseye cevap vermekle zaman geçirmiyor, komedyenliğini de efendiliği gibi korumaya ve geliştirmeye devam ediyor...Ata demirerin en popüler videoları arasında bence tek kişilik dev daro 1 ve 2 videolarıda var.. Ata demirerin en çok güldüğüm sahnelerinden birisidir bu yaaa. Biz ailecek ata demirerin tek kişik dev kadrosunu izlemey gittik gerçekten muhteşem bir performans sergiliyor.. Adam resmen komedyen olarak doğmuş ya..


 • Ziyaretçi
  Farklı 25.4.2013 02:13:52
  Köpek olsun, su olsun bahçivan aksanlı konuşması olsun bu stand up gösterisi bir harika


 • Ziyaretçi
  AtaBey 25.4.2013 02:12:11
  1 kişilik dev kadro dediğin bu olur ata demiray budur işte. Adam en basit espriyi o kadar komik ve eğlenceli anlatıyor ki... Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Beyazıt Öztürk veya Yılmaz Erdoğan ile kıyaslamak istemem...


Benzer Videolar